MÓDA, VLASY, KOSMETIKA - PŘESNĚ TO MĚ BERE

Co tu najdu

16. září 2017 v 12:00 | My style is life |  Co vše tu je

VLASY

O vlasech je toho hodně, ale já sem napíšu několik věcí, které by ti mohli pomoci, jakou mám se vším zkušenost, co používám a jak o své vlasy pečuji.
Každá z nás o sebe nějakým způsobem pečuje ať více nebo méně. Já se o své vlasy nikdy nestarala, ale to se za poslední rok a půl změnilo. Používám několik olejů a šampónů a několik přípravků jen proto, aby druhý den byly připravené zářit.
Takže ať máš s vlasy jakékoliv problémy nestyď se mi napsat a já ti ráda pomůžu! :)

KOSMETIKA

Každá jsme si jednou vybrala špatný odstín make-up nebo pudru či čehokoliv jiného. Každé dívce se to určitě někdy stalo a mně také! Dodnes mi leží lahvička make-upu na jednom místě a to jen proto, že jsem si neotestovala odstín na kůži. Pouze jsem lahvičku dala ke kůži a výsledek? ,,Vypadám jako zkažená paštika!"
Takže rozhodně testuj!! Ráda ti poradím jak se líčit vhodně pro tvou přírodní tvář.


NEHTY

Správný odstín je vážně těžký vybrat, když nevíš co si na sebe oblékneš. Takže jak kombinovat? To se zde také dozvíš.


OBLEČENÍ

Ano, oblečení je to nejhorší co může být, přesto jej však milujeme a rády si s ním ,,hrajeme". Každá strávíme u šatníku jinou dobu. (U mě to bylo nejvíce cca půl hodiny). Od té doby si oblečení chystám předem.
Na YouTube najdeš hodně způsobů jak si vylepšit staré a nenošené tričko, ale může to být i nové značkové tričko, to neříkám, ale byla by škoda jej zničit, když by se ti něco nepovedlo. Co myslíš?
Takže oblečení bude na dlouhou kapitolu.


VYCHYTÁVKY

Vážně nás čekají i nějaké vychytávky, ať už u oblečení nebo tvého pokojíčku. Všechno může být lepší než je, stačí jen trocha fantazie a inspirace.
Také ti pomůžu se školou, ale o tom se dozvíš v budoucí rubrice POMOC PRO TEBE! :)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama