MÓDA, VLASY, KOSMETIKA - PŘESNĚ TO MĚ BERE

Proč číst blog?

15. září 2017 v 20:58 | Barbora Chludová |  Co vše tu je

Proč bych měla číst tenhle blog?

Předem bych vám chtěla jen říci, že blog My style is life je rozodně pro holky, tedy v případě, že nejste muž, který je ,,předělaný" do formy ženy. Smějící se


A nyní se přesuneme k tématu, proč číst tenhle blog. Důvodů je vlastně hned několik. Jednak vám zde poradím s módou a to nejen u oblkání, ale i líčení a kadeřnických záležitostí, zkrátka vám zde pomůžu vybrat ten správný ,,luk" !
Jakožto patnácti letá holka vím co se právě nosí a nepatřím zrovna k těm lidem, kteří si koupí ihned to co si vyžádají. Já patřím k průměrným lidem a snažím se dávat najevo, že každá dívka, ( i když nemá příliš možností ) může vypadat skvěle!
Ne všichni chtějí vypadat elegantně nebo jako emo nebo nějak jinak, takže jsem se přávě teď rozhodla, že ten to blog udělám více způsoby!


Asi si říkáte co tím to vším chci říci a nerozumíte mi. Já vím pesně co na tohle odpovědět. Protože je tohle můj první blog a já nikdi žádný nečetla a to myslím vážně! Bude tohle asi hodně originální.

A TEĎ UŽ DOST OMÁČKY KOLEM! CO VŠCHNO ZDE BUDE?

Najdete tu hodně věcí a já se rozhodla to napsat do samostatné "kategorie". Bude to uděláno netradičním způsobem a já bych byla ráda kdyby jste mi napsali co se vám líbí a co se vám naopak nelíbí.
DĚKUJI ZA PŘEŽITÍ PRVNÍHO článku. Smějící seLíbající 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 un-ordinary-girl | 15. září 2017 v 22:56 | Reagovat

Hodně štěstí s blogem!!

2 Barča | 16. září 2017 v 9:53 | Reagovat

[1]: Moc děkuji! :-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama